Волиняни на змаганнях з туризму

Волиняни на змаганнях з туризму

03/06/2015 09:23

Волиняни - бронзові призери Міжнародних змагань з туризму. З 11 по 14 червня 2015 року збірна команда Волині – вихованці обласного Центру туризму, спорту та екскурсій взяли участь у змаганнях серед школярів та молоді в Каунассі (Литва). Враховуючи давні дружні зв’язки з литовськими туристами, які щороку приїздять на Волинь і беруть участь у змаганнях, що організовує обласний центр туризму, цього року волиняни віднайшли можливість та скористались запрошенням колег.

У Міжнародних змаганнях взяли участь команди з Литви, Латвії та України. Україну представляли дві збірні команди – з Волині та Закарпаття. У складі волинської команди виступали: Дмитро Вірич, Василь Ляшук, Дмитро Тимощук, Парасковія Зуб, Тетяна Остапчук, Деонисій Семенюк, Яна Микитюк, Роман Жабінський. Тренер команди – Олександр Оришко, інструктор з туризму обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, майстер спорту України. Триденна програма заходу включала в себе подолання дистанцій особистої та командної туристської «смуги перешкод», а також туристсько-пішохідне раллі.

Волиняни показали гідний рівень спортивно-туристської підготовки та технічної майстерності. Так, в особистому заліку з техніки туризму Дмитро Тимощук здобув третє місце і таке ж місце посіли волинські спортсмени у командному заліку. На туристсько-пішохідному ралі наша команда фінішувала другою, хоча на окремих ділянках – водній та велосипедній – була найкращою. В загальному заліку волинська збірна здобула бронзові нагороди. Кубки, медалі, дипломи та сувеніри з почестями вручив головний суддя змагань та подякував за активну участь. Окрім того, програмою були передбачені і змагання з нічного орієнтування. І в цьому виді волиняни були кращими: І місце серед дорослих здобув Олександр Оришко - тренер команди, а ІІІ місце серед юніорів виборов Дмитро Тимощук. Волинським спортсменам цікаво було побачити як подібні заходи відбуваються у Литві, познайомитись з організацією їх проведення. Крім того, для гостей організували цікаву екскурсію. З великими позитивними враженнями від змагань, а також численними нагородами волиняни повернулись додому.