Луцький НТУ взяв участь у червневому туристичному поході

Луцький НТУ взяв участь у червневому туристичному поході

03/06/2015 09:23

8 червня 2015 року студенти, викладачі та співробітники Луцького національного технічного університету взяли участь у традиційному туристичному поході. Цього року цікаві спортивні змагання були проведені в урочищі Гаразджа серед студентів І-го курсу на чолі з Сергієм Савчуком – завідувачем кафедри фізичного виховання.

Студенти взяли участь в таких конкурсах як: пошук скарбу, розпалювання вогню, «Ромео&Джульєта», біг в мішку і перетягування канату. Впродовж походу молодь мала нагоду не лише проявити себе як спортсменів, а і як творчих особистостей, взявши участь у мистецькому конкурсі. Студенти співали народні пісні, український рок та навіть скористалися нагодою привітати піснями іменинників походу. Молодь із задоволенням готувалась до конкурсів та активно брала участь у різних етапах змагань, намагаючись виступити якнайкраще.

Всього у поході взяли участь близько 250 студентів з усіх факультетів Луцького національного технічного університету. Найактивнішими та найспритнішими виявились студенти технологічного факультету, які вибороли почесне I місце. ІІ місце зайняла команда факультету будівництва та дизайну, III – факультет екології та приладо-енергетичних систем.

Переможці були нагороджені грамотами і призами. Вітаємо усіх учасників! Бажаємо їм успіхів і нових спортивних досягнень!