Туристичний альянс у Луцьку СТВОРЕНО!

Jun 03, 2015 | 09:06

Загальновідомою успішною формулою є функціонування трикутника бізнес-влада-громада. Туризм не є виключенням, а радше її підтвердженням. Яскравим свідченням цього є позитивний досвід українських та іноземних міст, Львова, Києва, Варшави, Мюнхена, Амстердама тощо, де були створені туристичні об’єднання, що показали свою життєздатність, ефективність і перспективність для туристичних міст.

Підсумком цілеспрямованої кількарічної роботи у напрямку розвитку галузі туризму міської ради та представників окремих бізнесів, що працюють в сфері гостинності, стали Установчі збори Громадської спілки «Туристичний альянс Луцька» за ініціативою Луцької міської ради і за підтримки учасників індустрії гостинності, що відбулися 20 грудня 2014 року.

Засновниками Туристичного альянсу стали: рекреаційні комплекси «Рестпарк» та «Срібні... Читати далі

Луцький НТУ взяв участь у червневому туристичному поході

Jun 03, 2015 | 09:06

8 червня 2015 року студенти, викладачі та співробітники Луцького національного технічного університету взяли участь у традиційному туристичному поході. Цього року цікаві спортивні змагання були проведені в урочищі Гаразджа серед студентів І-го курсу на чолі з Сергієм Савчуком – завідувачем кафедри фізичного виховання.

Студенти взяли участь в таких конкурсах як: пошук скарбу, розпалювання вогню, «Ромео&Джульєта», біг в мішку і перетягування канату. Впродовж походу молодь мала нагоду не лише проявити себе як спортсменів, а і як творчих особистостей, взявши участь у мистецькому конкурсі. Студенти співали народні пісні, український рок та навіть скористалися нагодою привітати піснями іменинників походу.

Молодь із задоволенням готувалась до... Читати далі

Волиняни на змаганнях з туризму

Jun 03, 2015 | 09:06

Волиняни - бронзові призери Міжнародних змагань з туризму. З 11 по 14 червня 2015 року збірна команда Волині – вихованці обласного Центру туризму, спорту та екскурсій взяли участь у змаганнях серед школярів та молоді в Каунассі (Литва).

Враховуючи давні дружні зв’язки з литовськими туристами, які щороку приїздять на Волинь і беруть участь у змаганнях, що організовує обласний центр туризму, цього року волиняни віднайшли можливість та скористались запрошенням колег.

У Міжнародних змаганнях взяли участь команди з Литви, Латвії та України.

Україну представляли дві збірні команди – з Волині та Закарпаття. У складі волинської команди виступали: Дмитро Вірич, Василь Ляшук, Дмитро Тимощук,... Читати далі