Луцькі шедеври

Луцькі шедеври

Життя насправді неймовірне! Бо є неймовірні місця, є неймовірні люди.

Рубрика «Неймовірний Луцьк» – це вже давно пройдені, прожиті й побачені сторінки, шляхи, вулички, краєвиди славнозвісного і завжди гостинного міста Луцьк. Але ми не будемо повторюватися і робити ті ж самі дублі – відкриємо нові, свіжі і неординарні простори of Lutsk City.

Особливість «Неймовірного Луцька» – показати оригінальність, унікальність  і загадковість. От, скажіть, яке місто може похвалитися тим, що до нього завітали легенди рок-музики «The Beatles» (на пішохідному переході по просп. Волі, зі сторони центрального парку с курсом маршруту в «Rose Cafe» на чашечку ароматної луцької кави), чи  чути неперевершені мелодії короля джазу Луі Армстронга  просто посеред білого дня на пішохідній вулиці Лесі Українки, або ці фантастичні Посіпаки на околицях міста, чи парк, який часом перетворюється на парк Юрського періоду, де літають не ворони, а птеродактилі, а у водоймах живе Лох-Несське чудовисько – це все насправді і тільки на творчих проектах талановитої місцевої художниці Тетяни Панасюк.  Такого Ви не знайдете більше ніде, як тільки в «Неймовірному Луцьку».

Переглянувши ці роботи, Ви повірите в надзвичайну здатність людини проектувати реальність за допомогою пензля, фарб і любові до своєї справи.

Серія картин Тетяни Панасюк – це те, що називається «must see»!!!

Повірте, світ навколо точно кольоровий і неповторний і хтозна, можливо, скоро до Луцька завітає Шерлок  Холмс, наприклад, в міську раду чи оселиться на пару днів Чудовисько із «Красуня і Чудовисько» в будинку з химерами, що  буде далі передбачити важко, але точно буде НЕЙМОВІРНО!

 

Чекаємо на Ваші оцінки, ідеї, пропозиції. «Луцьк Туристичний» – це більше, ніж просто хороший відпочинок!