Де відпочивають лучани?

Де відпочивають лучани?

Відпочинок – це те, чого вимагає людський організм і те, до чого часто прагне душа. Де можна відпочити і де зазвичай відпочивають у Луцьку дивіться нижче у нашому списку:

1. Спортивно-оздоровчий розважальний комплекс «Adrenalin City» – це унікальна територія розваг, море позитиву та драйву. Відвідувачі комплексу можуть активно розважитись на боулінгу «Адреналін», встановити рекорд по тенісу в «Академії тенісу», відвідати «Музей технічного прогресу», отримати нову порцію екстремальних відчуттів на картингу та ролледромі, відпочити у комплексі «Гарнізон» в стилі мілітарі, смачно поїсти в арт-кафе «Стоп-кадр», зіграти партію в більярдному клубі «Адреналін», відпочити в «5D кінотеатрі», постріляти в мультимедійному тирі «Робін Гуд» та у стрілецькому клубі «Січ». В «Адреналіні» кожен знайде для себе розваги на свій смак і можливості. Адреса: м. Луцьк, вул. Карбишева, 1.

2.Торгівельно-розважальний комплекс «ПОРТ-CITY». У сучасному комплексі на Вас чекає: - 5D та 7D кінотеатр «PREMIER CITY»; - Ролледром «CENERATOR CITY»; - Боулінг-клуб «Strike City»; - Караоке. А також багато різноманітних закладів харчування, які вражають кухнею та сервісом. Завітайте за адресою: м. Луцьк, вул. Сухомлинського, 1. 3.

3.Рекреаційний комплекс «Рестпарк». До послуг відвідувачів: - більярд; - настільний теніс; - риболовля; - кінні прогулянки; - пейнтбол; - бар та ресторан. Адреса: с. Струмівка, вул. Рівненська,** 135

4. Розважальний комплекс «ZEFIR»:

- диско-бар;

- лаунж-кафе;

- боулінг;

Адреса: м. Луцьк, Київський майдан, 1.

5. Комплекс розваг та відпочинку «101 кілометр»:

- сауна на дровах;

- солярій;

- басейн;

- ігрові автомати;

- настільний теніс;

- великий теніс;

- стрільба з лука;

- дитячий майданчик;

- дартс;

- баскетбол;

- караоке;

- спортивні тренажери;

- гідромасаж.

Адреса: с. Піддубці, вул. Київська, 97а, 101 км траси Устилуг-Київ.