Де відпочити дітям у Луцьку?

Де відпочити дітям у Луцьку?

Луцьк завжди люб’язний до своїх маленьких мешканців, тому щиро радує і дивує унікальними місцями відпочинку. Тож де відпочивають у Луцьку маленькі лучани!

1. «Adrenalin Citу»  – розважальний комплекс відпочинку, який пропонує дитячий майданчик, ролики, боулінг, кіно 2D, 3D, 5D, мультимедійний тир, парк розваг «Кенгуру», дитячий ресторанчик «Какаду», ігровий комплекс «Лімпопо». Анімаційні програми, батути, різноманітні дитячі атракціони, майстер-класи, а також безліч інших розваг чекають на малечу в розважальному комплексі Адреналін.

Адреса: м. Луцьк, вул.. Карбишева, 1.

2. «Figli Migli» – дитячий ігровий центр в ТРЦ «ПОРТ-CITY». Тут здійснюються мрії кожного маленького відвідувача. Казкові герої, костюмовані вистави та ростові ляльки, лабіринти, тематичні кімнати, атракціони, дитяче кафе, ігрові автомати та багато інших розваг.

Адерса: м. Луцьк, вул. Сухомлинського, 1.

3. Сімейна академія «Плай» – це не тільки можливість розважитися для дітей та батьків, але і шанс здобути нові навички через гру та спілкування. Пропонуються творчі студії, навчальні проекти, театральна студія для дітей.

Звертайтеся за адресою м. Луцьк, просп. Грушевського, 30.

4.Зоопарк – чудове місце для сімейного відпочинку та знайомства малюків із фауною. Нині в Луцькому зоопарку представлено 42 види зоофауни. Загальна кількість тварин – 88, птахів – 35. Серед найцікавіших, екзотичних представників фауни – леви (2), ведмеді (2), благородний олень (3), бізон, антилопа, лама (2), дикобраз, єнотовидні собаки, фазани, павичі, чорні лебеді.

5. Центральний парк культури і відпочинку ім. Лесі Українки. Дитячі майданчики, атракціони, місця для пішохідної прогулянки, кафе. Тут знайдуть, чим зайнятися і дорослі, і малеча.

Адреса: м. Луцьк, вул. Глушець.